Kvalita a dostupnost

Levný webhosting - ilustrační obrázek

  • bezpečnost a stabilita
  • robustnost a spolehlivost
  • konektivita a výkon

Pro nás neznamená levný webhosting ztrátu kvality ve prospěch ceny. Používáme špičkové technologie, osvědčené v dlouholeté praxi a za kvalitou webhostingových služeb si stojíme - garantujeme minimální měsíční dostupnost serverů 99.5% a maximální komfort obsluhy pro všechny (i ty nejlevnější) cenové programy. Jsme schopni uspokojit veškeré typy českých i zahraničních zákazníků, kterým jde o levný webhosting s bezkonkurenční kvalitou - od těch s nejběžnějšími webovými prezentacemi až po nejnáročnější zákazníky s populárními e-shopy nebo internetovými portály.

Bezpečnost

Absolutní priorita je pro nás udržovat pro webhosting pokud možno co nejlepší úroveň počítačové bezpečnosti. Všechny naše servery jsou chráněny firewallem a systémem automatické detekce průniku, který monitoruje probíhající síťový provoz na serverech a automaticky upozorňuje správce serveru na možné narušení bezpečnosti. Samozřejmostí jsou průběžné aktualizace veškerého používaného software a bezprostřední aplikace bezpečnostních záplat.

Clusterové technologie

Jako jedni z mála firem v České Republice nabízíme i běžným zákazníkům levný webhosting s technologickým řešením na bázi HA (high-availability) a LB (load-balancing) linuxového clusteru za cenu srovnatelnou s běžným hostingem. Clusterové technologie poskytují jeden z nejmodernějších přístupů k zajištění vysoké dostupnosti služeb 24x7x365. Princip HA clusterového řešení spočívá v tom, že požadavky uživatelů obsluhuje více strojů a v případě výpadku jednoho ze strojů přebírají zátěž odstaveného serveru do určité stanovené doby (u nás 30s) ostatní uzly clusteru.

Pravděpodobnost jakéhokoliv většího výpadku služeb je tím omezena na minimum. Naše řešení kombinuje s HA i druhý přístup, kterým je tzv. load balancing cluster. LB cluster pracuje tak, že o zátěž, generovanou uživateli se dělí více strojů, přičemž v ideálním případě je zátěž rovnoměrně rozdělena mezi jednotlivé uzly clusteru. Kromě samotného clusteru hlídá jednotlivé stroje ještě navíc systém online automatického monitoringu, který sleduje stav jednotlivých poskytovaných služeb a okamžitě hlásí administrátorům případné výpadky služeb.

Konektivita

Přestože se jedná o levný webhosting, neznamená to, že je to na úkor konektivity. Náš levný webhosting se opírá o nejlepší možnou konektivitu v České Republice. Servery jsou umístěny na redundantní páteřní síti a jsou do ní připojeny dedikovanou linkou o rychlosti 100Mbps. Díky této rychlosti jsou naše hostingové služby využívány českými i zahraničními zákazníky, kteří se spokojí pouze s tou nejlepší kvalitou.

Zálohování dat

Datové zabezpečení pro webhosting je zajišťováno redundantním vysokorychostním diskovým polem RAID, které kromě zajištění datové integrity při havárii některého disku v poli umožňuje také výborné škálování výkonu diskových zařízení díky celkově vyšší propustnosti při diskových operacích. Použití diskových polí je doplněno denním inkrementálním zálohováním veškerých hostovaných dat s týdenní rotací.

Nastavení služeb

FTP(S) server
název Vaší domény, např. www.domena.cz
SMTP(S)/POP3(S)/IMAP(S) server
mail.art-data.com
SMTP server vyžaduje ověření uživatele
MySQL server
mysql.art-data.com
FireBird server:
firebird.art-data.com
PostgreSQL server
pgsql.art-data.com
DNS servery
ns1.art-data.com, ns2.art-data.com

Webová administrace
Dokumenty ke stažení

Dříve než se rozhodnete pro náš webhosting, můžete si stáhnout a prostudovat základní dokumenty ve formátu PDF.

Naši klienti

 

| Vytisknout | Nahoru ↑